Menu

Ładujący/data Reflected USB typ C - USB typ C Czerwony kabel HAMA

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

kabel ładujący / data "reflected" usb-c – usb-c, 1,5 m przewód ładujący / data "reflected" usb-c – usb-c, 1,5 m wytrzymały kabel pokryty odblaskowym materiałem. Odblaskowe poszycie przewód ładujący/data "reflected" usb-c na usb-c, to kabel asygnowany specjalnie do prekursorskich sprzętów elektronicznych.

w jego oryginalną, czerwoną powłokę został wpleciony element odblaskowy, dzięki któremu kabel widoczny jest także po zmroku. Stosowna długość 1,5 m kabelek ma długość 1,5 m, dzięki temu można korzystać z podłączonych sprzętów bez konieczności przesiadywania przy gniazdku elektrycznym.

usztywnione przewody wewnętrzne przewody wewnętrzne zostały pokryte podwójną warstwą izolacyjną, co gwarantuje jeszcze pokaźniejsze bezpieczeństwo. Sprzęt od hama umożliwia wygodne ładowanie maszyn i szybkie przesyłanie informacji.

wtyczki zostały stworzone z wytrzymałego aluminium. Korzyści dla ciebie: odblaskowe poszycie wysoka jakość wykonania do ładowania i przesyłu informacji informacje techniczne: maks. Napięcie 20 v prędkość transferu informacji: 480 mbit/sek.

standard usb 2.0 dlaczego hama? jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów i sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy techniczne i już od niemal 100 lat formujemy rozwiązania, które sprawiają, iż codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

artykuły hama to bezusterkowe i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości qc. Mają wszystkie wymagane prawem dokumenty, dopuszczające je do handlu w polsce, m.in.

ce i tüv. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swych użytkowników. Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.