Menu

Kabel Kabel USB UGREEN 10368 USB 3.0 USB 3.0 1m kolor czarny-ponad 4000 punktów odbioru

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis

Ugreen kabel przewód przedłużacz przejściówka USB 3.0 ----------------------------------------------------------- Długość oferowanego przewodu: 1m Ten kabel pozwala przesyłać informacje z super szybką prędkością do 5 Gbps.

Jest wykonany w technice USB 3.0 i posiada wtyczkę USB typ A (męski) i USB rodzaj A (żeński). Jest kompatybilny wstecz z technologią USB 2.0, dzięki temu możesz podłączyć go do starszych sprzętów wyekwipowanych w ww.

złącza. Nieporównywalna prędkość ------------------------------------------------------------ Niniejszy kabel USB może posłużyć jako przedłużenie. Zagwarantuje prędkość transferu aż do 5 Gb/s, co daje wynik 10 razy udoskonalony w sytuacji USB 2.0.

Całość została wykonana z wytrzymałych materiałów. Kabel jest kompatybilny z szeroką gamą produktów. Znaczna funkcjonalność ------------------------------------------------------------ Za jego pomocą szybko skopiujesz informacje z zewnętrznego dysku twardego, aparatu albo kamery ze złączem USB rodzaj A.

Przedłużacz pozwala łatwo podłączyć dowolne urządzenie do trudno dostępnego portu USB, które znajduje się np. Z tyłu obudowy komputera. Rozwiąże też problem ze zbyt niedługim kablem od zewnętrznego dysku twardego.

wyjątkowo {pomocn|przydatn)y w codziennej pracy biurowej. Wysoka jakość ------------------------------------------------------------ Kabel UGREEN USB-A 3.0 to wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka. Przewód został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a jego końcówki są pozłacane.

Specyfikacja ------------------------------------------------------------ * Model: US129 * Wtyczka: USB 3.0 * Materiał: PVC / cynowana miedź * Długość: 100 cm * Przesył danych: 5 Gb/s

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.