Menu

KABEL LIGHTNING(M)->USB-A(M) 1.5M CZARNY MFI NATEC

Cechy produktu
  • Producent Natec 
Opis
WSZECHSTRONNE użycie

kabel przeznaczony jest urządzeniom firmy Apple ze złączem Lightning. Zagwarantuje sprawne ładowanie, a także bezproblemową transmisję danych. Przesył oraz ładowanie znamionują się niezwykłą prędkością, co zdecydowanie zwiększa komfort używania.

KOMPATYBILNY Z CARPLAY

przewód jest w pełni kompatybilny z interfejsem samochodowym dedykowanym urządzeniom marki Apple. Dzięki czemu, przewód spełni Twoje wymogi choćby w trakcie jazdy samochodem!

PRZEMYŚLANA budowa

kabel jest wyjątkowo długi - ma aż 1,5 metra, dzięki czemu umożliwia luźne wykorzystywanie. W dodatku, wzbogacony został o pasek na rzep, który zasadniczo upraszcza przechowywanie oraz regulację długości kabla. Ładowanie telefonu i transfer informacji jeszcze nigdy nie były tak przyjemne i proste!

WYTRZYMAŁA BUDOWA

kabel został wyprodukowany z najwyższej jakości tworzyw i ponadto pokryty jest tworzywem TPE. Dzięki czemu przewód jest szczególnie wytrzymały i sprężysty, co powoduje,przewód nie plącze się i jest za każdym razem gotowy do użycia. Na dodatek, użycie innowacyjnych wtyków C89 gwarantuje jeszcze obszerniejszą wytrzymałość i kompatybilność, a wykorzystany chipset dopasowuje natężenie prądu, chroniąc sprzęt przed zniszczeniem.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

przewód atest MFI (Made for iPhone, iPod, iPad), dzięki temu gwarantuje doskonałe przypasowanie kabla do maszyn Apple. Otrzymanie certyfikatu integruje się z przejściem wielu rygorystycznych, kilkupoziomowych testów bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój kabel nie wpłynie negatywnie na działanie podłączanego urządzenia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.