Menu

Kabel USB AM-AM 3.0 0.5M czarny Delock

Cechy produktu
  • Producent DELOCK 
Opis

Dysk Seagate Backup Plus Hub optymalizuje zewnętrzną pamięć masową dzięki prostemu tworzeniu kopii zapasowych (lokalnie lub w chmurze) w komputerach oraz urządzeniach przenośnych - posiada inteligentny koncentrator USB, który pozwala ładować urządzenia i nimi zarządzać dzięki połączeniu przez USB.

Szybka łączność za pośrednictwem USB 3.0 i 2.0 pozwala korzystać z funkcji Plug-and-Play na komputerze stacjonarnym. Dysk został sformatowany z myślą o komputerach z systemem Windows - należy zainstalować dostarczone sterowniki NTFS dla komputera Mac, aby móc korzystać z dysku zamiennie pomiędzy komputerem z systemem Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.Dwa umieszczone z przodu inteligentne porty USB 3.0 zwiększają funkcjonalność Twojego dysku, pozwalając na ładowanie i podłączanie dwóch sprzętów zewnętrznych, takich jak np.

telefon, tablet lub aparat - nawet jeśli Twój komputer jest wyłączony/znajduje się w trybie czuwania. Dzięki dostępnemu do pobrania oprogramowaniu Seagate Dashboard, dostajesz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych treści przechowywanych lokalnie, na urządzeniach przenośnych, w chmurze i w sieciach społecznościowych.

Uruchom tworzenie kopii zapasowej za pośrednictwem jednego kliknięcia lub zaplanuj automatyczny plan utworzenia kopii zapasowej,bronić swoje pliki na dysku przenośnym Backup Plus Hub.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.