Menu

Kabel USB-C do USB-C UGREEN QC 3.0 PD 3A 60W 1m (czarny)

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 

Opis

Ugreen kabel kabel USB typ C - USB typ C Quick Charge 480 Mbps 60 W 3 A 1 m (US261)

Ładowanie i transfer informacji w urządzeniach mobilnych wymaga zastosowania optymalnych kabli. Do modeli, które pobierają energię o mocy choćby 60 W wyśmienicie nadają się kable Ugreen. Dzięki zaimplementowanej technologii prędkie i bezpieczne ładowanie laptopów wyekwipowanych w wejście USB rodzaj C Power Delivery.

Specyfikacja:

  • Materiał: Nylon, Aluminium, TPE
  • Złącza: USB typ C
  • kanon USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbps)
  • Maksymalny prąd roboczy: 60 W (20 V/ 3 A)
  • wariant złącza w przewodzie: USB wariant C
  • szybkie ładowanie: Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP
  • Długość: 1 m

szybki transfer znacznych ilości danych

użycie postępowej oraz specyfikacji USB 2.0 sprawia,przewód Ugreen jest dopasowany do przesyłania wielkich ilości danych w nad wyraz niedługim czasie.

Błyskawiczne ładowanie telefonu

kabel jest dopasowany do obsługi prędkiego ładowania QC 3.0. Prędki transfer za pośrednictwem portu USB rodzaj C spełnia wymogi innowacyjnych ładowarek.

Wysoka odporność przy intensywnej eksploatacji

Jest wyprodukowany z wytrzymałych materiałów, wśród których wyróżnia się nylonowy oplot. Jest on wyjątkowo oporny na przetarcie i uszkodzenia mechaniczne, efektywnie chroniąc wewnętrzną wiązkę przesyłową. Przemyślana kompozycja powoduje, że kable są niezwykle wytrzymałe i wyróżniają się długą żywotnością. Nylonowa otoczka dodatkowo broni kabel przed splątaniem.

Kable do wymagających zadań

Są dedykowane do szybkiego ładowania laptopów o obfitej mocy 60 W. Maksymalny czas ładowania wynosi zaledwie 1.5 godziny – o 1 godzinę krócej, w sytuacji kabli 1 generacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.