Menu

Kabel USB Delock miniUSB kątowy 5m Czarny (82684)

Cechy produktu

  • Producent Delock 

Opis

Ten wytrzymały i sprężysty, matowy, biały materiał na banery składa się z niepodatnej na rozerwanie i niepalnej tkaniny poliestrowej umieszczonej między dwiema warstwami winylu. Jest asygnowany do oczkowania i wieszania na zewnątrz - pozwala kreować wytrzymałe na działanie wiatru i wody banery, szyldy oraz komponenty wystawiennicze.

Wysokiej jakości matowa powierzchnia ma dużą absorpcyjność, która gwarantuje trwałe, nasycone kolory przy zaimplementowaniu atramentów pigmentowych albo barwnikowych na bazie wody.- sprężysty, odporny na rozerwanie i niepalny (B1) materiał PCV na banery- pozwala na zastosowanie atramentów barwnikowych i pigmentowych na bazie wody- dedykowany do użytku zewnętrznego w niełatwych warunkach: do szyldów, banerów, na wystawy i witryny sklepowe- Możliwość zgrzewania lub oczkowania- Wodoodporny: niepodatność na działanie wody i wiatru, matowa warstwa o pokaźnej absorpcyjności atramentu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.