Menu

Kabel USB Maclean USB A - Micro USB, Srebrny, 1m (MCE160)

Cechy produktu

  • Producent Maclean 

Opis

przewód micro USB magnetyczny silver Maclean Energy MCE160 - Quick Fast Charge
Magnetyczny przewód micro USB przeznaczony do adowania oraz transferu danych. Umoliwia adowanie z adowarki sieciowej oraz bezporednio z portu USB. Dziki magnetycznej wtyczce micro USB nie ma zapotrzebowania wyjmowania wtyczki z urzdzenia, wyłącznie odpi przewód. Takie rozwizanie pozwala na adowanie wikszej iloci urzdze jednym , a także ogranicza zuycie gniazda micro USB. W dodatku kiedy wtyczka znajduje si w urzdzeniu, nie ma znaczenia ktr stron podpina si przewód.
Koniec z kadorazowym sprawdzaniem, ktr stron podpi wtyczk. Starczy przybliy kocwk kabla do wtyku. Na wtyczce USB znajduje si dioda sygnalizujca adowanie urzdzenia. Kabel jest kompatybilny z kadym urzdzeniem wyposaonym w gniazdo micro USB, a także lightning (po dokupieniu stosownej wtyczki).
EAN: 5902211106449
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: MCE160
Długość przewodu: 1 m
typ: kabel
użycie: Komputerowy
Złącza #1: USB typ A Męska
Złącza #2: USB Micro-B Męska
standard: USB 2.0
Kolor: srebrny
Akcesoria w komplecie: - przewód magnetyczny USB- Wtyk micro USB- Opakowanie producenta
Pozostałe cechy: - Do ładowania i transferu informacji- Długość kabla: 100 cm- kabel w wytrzymałym, nylonowym oplocie- Aluminiowa warstwa wtyków- Wskaźnik ładowania LED- Wysoka jakość wykonania- Kompatybilny z urządzeniami wyposażonym w gniazdo micro USB, a także lightning (po dokupieniu odpowiedniej wtyczki).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.