Menu

Kabel USB - Micro USB HAMA 3.0 m

Cechy produktu
  • Producent HAMA 
Opis

Wysoka szybkość transferu informacji do 480 Mbps Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne. Wąska wtyczka pasuje szczególnie do sprzętów przenośnych i płaskich albo w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

użycie sprężystych materiałów gwarantuje ochronę przed złamaniem kabla. Wysokiej jakości materiały i wykonanie wyśmienitą jakość transmisji. Do połączenia komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z tabletem, smartfonem, zasilaczem, głośnikiem Bluetooth lub kontrolerem gier w celu przesyłania danych cyfrowych, sygnałów i zasilania.

Skręcone pary informacji z zewnętrzną osłoną stworzoną z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia. Wewnętrzne przewody stworzone z miedzi szybki transfer informacji i najkorzystniejsze zasilanie. Wspaniały do ładowania, przesyłania danych i synchronizacji.

Połączenie USB 2.0. Maks. Przesył energii elektrycznej 1,5 A....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.