Menu

Kabel USB - Micro USB UNITEK 2 m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Prosty i bezawaryjny
Prosty kabel USB A na Micro USB - służy do ładowania i przesyłania danych. Podłączysz nim urządzenia takie jak tablety, czytniki ebooków, huby USB czy PS4. Przewód z microUSB jest przystępny w długościach 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m i 3 metry. Dzięki materiałom wysokiej jakości, nawet w najdłuższych wersjach kabla, sygnał jest przesyłany bez zakłóceń.

przewód do QuickCharge
przewód przystosowano do prędkiego ładowania o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A. Wtyki są zalewane i produkowane z miękkiego PVC, co sprawa,przewód u ich nasady nie będzie się wyłamywał ani wycierał.

kanon USB 2.0
kabel jest kompatybilny ze standardem USB 2.0, czyli zagwarantuje transfer informacji z prędkością 480 Mbps. To wartość wystarczająca w powszednim używaniu. Żyły stworzono z czystej miedzi i użyto podwójnego ekranowania. Dzięki temu zminimalizowano opóźnienia i zakłócenia.

Unitek jest pewny swoich produktów, dlatego wszystkie są oznaczone kodem EAN. Gwarantuje to ich oryginalność, a Tobie pozwala przedłużyć gwarancję do trzech lat od daty zakupu. Po prostu zarejestruj się w aplikacji Unitek Search (przystępna na Android i iOS).


Pozostałe cechy
Złącze 1: USB A (męskie) Złącze 2: Micro USB (męskie) Długość: 2 m Maksymalne natężenie: 2,4 A kabel: wytworzony z miedzi parametry żyły sygnałowej: AWG 28 cechy żyły zasilania: AWG 24 Podwójne ekranowanie: folią aluminiową i stopem aluminium i magnezu Kolor: czarny Średnica zewnętrzna: 4,5 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.