Menu

Kabel USB - Micro USB/USB Typ-C HAMA 0.75 m

Cechy produktu
  • Producent HAMA 
Opis

Wysoka szybkość transferu informacji do 480 Mbps Podwójna powłoka ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne. Wąska wtyczka pasuje szczególnie do sprzętów mobilnych i płaskich albo w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

zastosowanie sprężystych tworzyw zagwarantuje ochronę przed złamaniem kabla. Wysokiej jakości materiały i wykonanie nieprzeciętną jakość transmisji. Do połączenia komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z tabletem, smartfonem, zasilaczem, głośnikiem Bluetooth lub kontrolerem gier w celu przesyłania informacji cyfrowych, sygnałów i zasilania.

Skręcone pary informacji z zewnętrzną osłoną tworzoną z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia. Wewnętrzne przewody wykonane z miedzi prędki transfer danych i najkorzystniejsze zasilanie. Znakomity do ładowania, przesyłania danych i synchronizacji.

2 w 1: wtyk micro-USB + adapter USB-C. Połączenie USB 2.0. Maks. Przesył energii elektrycznej 480 A....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.