Menu

Kabel USB Qoltec Kabel USB 3.1 typC męski / USB 3.0 męski 1,8m (50493)

Cechy produktu
  • Producent Qoltec 
Opis

Kross jest genialnym urządzeniem właśnie dla Ciebie. Kross to wysokiej jakości głośnik o mocy 3 W produkowany do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z maszyn wyposażonych w moduł Bluetooth, równocześnie tabletów, smartfonów, odtwarzaczy MP3, czy notebooków.

Pomimo niewielkich rozmiarów z głośnika Tracer wydobywa się dźwięk podkreślający się czystym brzmieniem z potężnym i czystym basem.Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny zarys tuby wraz z niewielkimi wymiarami czyni głośnik wyjątkowo uniwersalnym, przystępnym w transporcie.

Kross spełni oczekiwania świetnie jednocześnie podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży. Innowacyjna technika Bluetooth 3.0 + EDR zezwala na zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki, bez trudności z plątaniną zbędnych kabli.

Pojemna bateria gwarantuje urządzeniu długi czas pracy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.