Menu

Kabel USB Typ-C - USB HAMA 0.75 m

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

Wysoka prędkość transferu danych do 480 Mbps Lekki i oszczędny dzięki zastosowaniu spiralnego kabla, a także niezwykle minimalnych wtyków. Pozłacana wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej zapewniająca bezawaryjną transmisję sygnałów.

Wąska wtyczka nadaje się niezwykle do maszyn przenośnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Zastosowanie elastycznych tworzyw gwarantuje ochronę przed złamaniem kabla. Wysokiej jakości materiały i wykonanie nadzwyczajną jakość transmisji.

Do połączenia komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z tabletem, smartfonem, zasilaczem, głośnikiem Bluetooth lub kontrolerem gier w celu przesyłania danych cyfrowych, sygnałów i zasilania. Skręcone pary danych z zewnętrznym płaszczem produkowanym z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia.

Miedziane przewody wewnętrzne szybki transfer informacji i wyśmienite zasilanie. Perfekcyjny do ładowania, przesyłania danych i synchronizacji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.