Menu

Kabel USB Typ-C - USB Typ-C HAMA 1.0 m

Cechy produktu
  • Producent HAMA 
Opis

Wysoka prędkość transferu danych Super-Speed-Plus do 10 Gbit/s Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i stosownie ładowane. Dla uzyskania genialnej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli.

Podwójna powłoka ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne. Wąska wtyczka nadaje się nad wyraz do maszyn przenośnych i płaskich albo w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Zastosowanie sprężystych materiałów gwarantuje ochronę przed złamaniem kabla.

Wysokiej jakości materiały i wykonanie wyśmienitą jakość transmisji. Do podłączania komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z zewnętrznym dyskiem twardym, tabletu, smartfona, zasilacza, głośnika Bluetooth, kontrolera gier lub monitora w celu przesyłania danych cyfrowych, audio, wideo, sieci Ethernet i zasilania.

Ten w pełni wyposażony, w pełni użyteczny przewód może być również używany jako kabel USB-C do monitora. Skręcone pary danych z zewnętrzną osłoną z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia. Wewnętrzne przewody produkowane z miedzi prędki transfer informacji i najlepsze zasilanie.

doskonały do ładowania, przesyłania informacji i synchronizacji. Połączenie USB-3.2 Gen 2. Maks. Przesył energii elektrycznej 5 A....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.