Menu

Kabel USB - USB Typ-C HAMA 0.75 m

Cechy produktu
  • Producent HAMA 
Opis

Wysoka szybkość transferu informacji do 480 Mbps gatunkowa i wytrzymała pokrywa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie. Stylowa osłona metalowa podwyższa stabilność i solidność. Pozłacana wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej gwarantująca niezawodną transmisję sygnałów.

Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne. Wąska wtyczka nadaje się niezwykle do urządzeń mobilnych i płaskich albo w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Użycie elastycznych materiałów gwarantuje ochronę przed złamaniem kabla.

Wysokiej jakości materiały i wykonanie genialną jakość transmisji. Do połączenia komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z tabletem, smartfonem, zasilaczem, głośnikiem Bluetooth albo kontrolerem gier w celu przesyłania informacji cyfrowych, sygnałów i zasilania.

Skręcone pary danych z zewnętrzną osłoną stworzoną z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia. Wewnętrzne przewody wykonane z miedzi prędki transfer danych i najkorzystniejsze zasilanie. Genialny do ładowania, przesyłania danych i synchronizacji.

Połączenie USB 2.0. Maks. Przesył energii elektrycznej 3 A....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.