Menu

Ładujący/data Reflected USB typ C - USB typ C 1.5m Niebieski kabel HAMA

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

kabel ładujący / data "reflected" usb-c – usb-c, 1,5 m przewód ładujący / data "reflected" usb-c – usb-c, 1,5 m wytrzymały przewód pokryty odblaskowym materiałem. Odblaskowe poszycie przewód ładujący/data "reflected" usb-c na usb-c, to przewód przeznaczony specjalnie do prekursorskich sprzętów elektronicznych.

w jego oryginalną, niebieską powłokę został wpleciony składnik odblaskowy, dzięki któremu kabel widoczny jest także po zmroku. Adekwatna długość 1,5 m kabelek ma długość 1,5 m, dzięki temu można korzystać z podłączonych maszyn bez konieczności przesiadywania przy gniazdku elektrycznym.

umocnione przewody wewnętrzne przewody wewnętrzne zostały pokryte podwójną powłoką izolacyjną, co gwarantuje jeszcze pokaźniejsze bezpieczeństwo. Sprzęt od hama zezwala na wygodne ładowanie maszyn i szybkie przesyłanie danych.wtyczki zostały wyprodukowane z wytrzymałego aluminium.

korzyści dla ciebie: odblaskowe poszycie wysoka jakość wykonania do ładowania i przesyłu danych informacje technologiczne: maks. Napięcie 20 v prędkość transferu informacji: 480 mbit/sek. Standard usb 2.0 dlaczego hama? jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów, a także sprzętu elektronicznego.

działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy techniczne i już od niemal 100 lat kreujemy rozwiązania, które powodują, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze. Artykuły hama to bezawaryjne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości qc.

mają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w polsce, m.in. Ce i tüv. W rezultacie wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników. Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach hama.

bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, na pewno mamy do niego ergonomiczne uzupełnienie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.