Menu

Ładujący/data Reflected USB typ C - USB typ C Czerwony kabel HAMA

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

przewód ładujący / data "reflected" usb-c – usb-c, 1,5 m kabel ładujący / data "reflected" usb-c – usb-c, 1,5 m wytrzymały przewód pokryty odblaskowym materiałem. Odblaskowe poszycie przewód ładujący/data "reflected" usb-c na usb-c, to przewód przeznaczony specjalnie do innowacyjnych maszyn elektronicznych.

w jego oryginalną, czerwoną powłokę został wpleciony składnik odblaskowy, dzięki któremu kabel widoczny jest także po zmroku. Stosowna długość 1,5 m kabelek ma długość 1,5 m, dzięki czemu można korzystać z podłączonych maszyn bez konieczności przesiadywania przy gniazdku elektrycznym.

wzmocnione przewody wewnętrzne przewody wewnętrzne zostały pokryte podwójną powłoką izolacyjną, co gwarantuje jeszcze obszerniejsze bezpieczeństwo. Sprzęt od hama zezwala na komfortowe ładowanie maszyn i prędkie przesyłanie informacji.

wtyczki zostały stworzone z wytrzymałego aluminium. Korzyści dla ciebie: odblaskowe poszycie wysoka jakość wykonania do ładowania i przesyłu danych informacje techniczne: maks. Napięcie 20 v szybkość transferu informacji: 480 mbit/sek.

standard usb 2.0 dlaczego hama? jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy techniczne i już od niemal 100 lat formujemy rozwiązania, które powodują, iż codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

artykuły hama to bezawaryjne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom poprzez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości qc. Mają wszystkie wymagane prawem dokumenty, dopuszczające je do handlu w polsce, m.in.

ce i tüv. W efekcie wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swych użytkowników. Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, bez dwóch zdań mamy do niego ergonomiczne uzupełnienie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.