Menu

Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (kręgosłup) rogulowana elastyczna 1.3m czarna

Cechy produktu

  • Producent Digitus 

Opis

sprężysta prowadnica kabli DIGITUS jest wyśmienitym rozwiązaniem do biurek z regulacją wysokości i biurek wolnostojących. Poszczególne elementy można eliminować lub dodawać, dzięki czemu zespoić jej długość do wysokości stołu. Podczas opuszczania stołu o regulowanej wysokości, prowadnica się składa, zapobiegając plątaniu kabli, w trakcie gdy obciążana metalowa podstawa utrzymuje stabilność na podłodze. W prowadnicy przystępne są 4 oddzielne kanały do układania kabli. Każdy moduł rozciągliwy otwór umożliwiający przystępne wprowadzanie i wyprowadzanie kabli.

  • Jest rewelacyjnym uzupełnieniem do biurek z regulacją wysokości i biurek wolnostojących. Pomaga ukryć kable prowadzące z podłogi na blat stołu.
  • Składa się z 28 połączeń modułowych, które można indywidualnie wyjąć z kanału kablowego w celu regulacji długości.
  • Plastikowa podstawa w metalowym obciążniku mocuje prowadnicę kabla do podłogi, tak by wąż na kable był kontrolowany i dokładnie ułożony, uniemożliwiając w ten sposób plątaniu się kabli.
  • W celu zapewnienia optymalnej organizacji kabli, spirala kablowa jest podzielona na 4 oddzielne komory, poprzez które można poprowadzić kable energetyczne, kable połączeniowe monitora lub kable audio.
  • Dzięki mocnemu i równocześnie elastycznemu prowadzeniu kabli zaprowadzisz porządek w miejscu pracy, równocześnie w biurze, jak i w gabinecie domowym.
  • Maksymalna wysokość stołu do 130 cm

Pozostałe właściwości
Materiał: Tworzywo nienaturalne (ABS), metal 28 ogniw modułowych, wyjmowanych indywidualnie kompletna średnica kanału kablowego: 6,6 cm (w poprzek) rozmiary 4 poszczególnych prowadnic: 3,1 × 1,5 cm wymiary: Dł. 130 × szer. 6,7 × głęb. 3,5 cm Waga: 760 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.