Menu

Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (kręgosłup) rogulowana elastyczna 1.3m srebrna

Cechy produktu
  • Producent Digitus 
Opis

rozciągliwa prowadnica kabli DIGITUS jest rewelacyjnym rozwiązaniem do biurek z regulacją wysokości i biurek wolnostojących. Poszczególne elementy można usuwać lub dodawać, dzięki czemu złączyć jej długość do wysokości stołu.

podczas opuszczania stołu o dostosowywanej wysokości, prowadnica się składa, zapobiegając plątaniu kabli, podczas gdy obciążana metalowa podstawa utrzymuje stabilność na podłodze. W prowadnicy przystępne są 4 oddzielne kanały do układania kabli.

Każdy moduł sprężysty otwór umożliwiający nieskomplikowane wprowadzanie i wyprowadzanie kabli. Jest nieprzeciętnym uzupełnieniem do biurek z regulacją wysokości i biurek wolnostojących. Pomaga ukryć kable prowadzące z podłogi na blat stołu.

Składa się z 28 połączeń modułowych, które można indywidualnie wyjąć z kanału kablowego w celu regulacji długości. Plastikowa podstawa w metalowym obciążniku mocuje prowadnicę kabla do podłogi, tak by wąż na kable był kontrolowany i dokładnie ułożony, zapobiegając w ten sposób plątaniu się kabli.

W celu zapewnienia słusznej organizacji kabli, spirala kablowa jest podzielona na 4 oddzielne komory, poprzez które można poprowadzić kable energetyczne, kable połączeniowe monitora albo kable audio. Dzięki konkretnemu i równocześnie sprężystemu prowadzeniu kabli zaprowadzisz porządek w miejscu pracy, jednocześnie w biurze, jak i w gabinecie domowym.

Maksymalna wysokość stołu do 130 cm

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.