Menu

UGREEN US121 10319 5m

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 

Opis

Ugreen przewód aktywny przedłużacz USB 2.0 480 Mbps 5 m (US121)

Ten aktywny przedłużacz pozwala przesyłać informacje z szybkością do 480 Mbps. Jest stworzony w technice USB 2.0 i posiada wtyczkę USB typ A (męski) i USB wariant A (żeński). Jest kompatybilny wstecz z technologią USB 1.0, dzięki czemu możesz podłączyć go do starszych maszyn wyekwipowanych w ww. Złącza. Za jego pomocą ekspresowo skopiujesz dane z zewnętrznego dysku twardego, aparatu lub kamery ze złączem USB wariant A. Można goużyć do podłączenia drukarki, która znajduje się daleko od komputera. Przedłużacz pozwala prosto podłączyć dowolne urządzenie do trudno dostępnego portu USB, które znajduje się np. Z tyłu pokrywy komputera. Rozwiąże też problem ze zbyt krótkim przewodem od zewnętrznego dysku twardego. Wyjątkowo przydatny w codziennej pracy biurowej.

Aktywny przedłużacz z wzmacniaczem sygnału

Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi, przewód pozwala na bezproblemowy i bezstratny transfer danych na pokaźniejsze odległości. Za jego pomocą podłączysz np. Drukarkę, mysz, klawiaturę, kamery.

Z tym przedłużaczem, drukarka znajdująca się na drugim końcu pokoju przestanie być problemem. Łatwo się do niej podłączysz, a sygnał będzie przesyłany bez zakłóceń.

Materiał wysokiej jakości

Dzięki dokładnie dostosowanym materiałom z jakich przewód został stworzony, masz pewność, że będzie Ci służyć poprzez długie lata.

Specyfikacja:

  • kanon USB: 2.0 480 Mbps
  • typ złącza przewodu: USB wariant A (męski), USB rodzaj A (żeński)
  • Długość przewodu: 5 m

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.