Menu

UGREEN US121 10321 10m

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis

Ugreen przewód aktywny przedłużacz USB 2.0 480 Mbps 10 m (US121)

Ten aktywny przedłużacz pozwala przesyłać informacje z prędkością do 480 Mbps. Jest produkowany w technologii USB 2.0 i posiada wtyczkę USB typ A (męski) i USB rodzaj A (żeński). Jest kompatybilny wstecz z technologią USB 1.0, dzięki czemu możesz podłączyć go do starszych sprzętów wyposażonych w ww. Złącza. Za jego pomocą momentalnie skopiujesz informacje z zewnętrznego dysku twardego, aparatu albo kamery ze złączem USB wariant A. Można gozastosować do podłączenia drukarki, która znajduje się daleko od komputera. Przedłużacz pozwala łatwo podłączyć dowolne urządzenie do trudno dostępnego portu USB, które znajduje się np. Z tyłu obudowy komputera. Rozwiąże też problem ze zbyt niedługim kablem od zewnętrznego dysku twardego. Niezwykle przydatny w codziennej pracy biurowej.

Aktywny przedłużacz z wzmacniaczem sygnału

Dzięki zaimplementowanemu wzmacniaczowi, przewód zezwala na bezproblemowy i bezstratny transfer danych na obszerniejsze odległości. Za jego pomocą podłączysz np. Drukarkę, mysz, klawiaturę, kamery.

Z tym przedłużaczem, drukarka znajdująca się na drugim końcu pokoju przestanie być problemem. Z łatwością się do niej podłączysz, a sygnał będzie przesyłany bez zakłóceń.

Materiał wysokiej jakości

Dzięki skrupulatnie dobranym materiałom z jakich kabel został wytworzony, masz pewność, że będzie Ci służyć poprzez długie lata.

Specyfikacja:

  • standard USB: 2.0 480 Mbps
  • wariant złącza przewodu: USB wariant A (męski), USB rodzaj A (żeński)
  • Długość przewodu: 10 m
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.