Menu

UGREEN US135 1m

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis

Ugreen US135 - wybierz kabel, jakiego najistotniej Ci potrzeba

Ciesz się pewnym połączeniem komputera i drukarki - przewód Ugreen US135 to gwarancja komfortu i stabilności. Wytrzymały, kompatybilny z większością maszyn i wyposażony w pozłacane wtyczki gwarantujące szybką transmisję danych - stanowi rewelacyjną odpowiedź na Twoje zapotrzebowania.


Kompatybilność i prosta obsługa

US135 podkreśla się szeroką kompatybilnością. Wtyczka USB 2.0 doskonale pasuje do większości laptopów czy komputerów i zagwarantuje jednostajną, bezpieczną transmisję informacji o prędkości nawet 480 MB/s. Z kolei złącze USB-B jest kompatybilne z wieloma drukarkami, skanerami, faksami czy urządzeniami wielofunkcyjnymi. System Plug&Play pozwala na szybkie podłączenie sprzętu i oszczędza problemów z konfiguracją oraz instalowaniem sterowników. Z US135 nie musisz się o nic martwić - po prostu włóż wtyczki w adekwatne gniazda i ciesz się skuteczną pracą!nowoczesna kompozycja

kabel Ugreen stworzony został z wysokiej klasy tworzyw, które gwarantują mu solidność i sprężystość. Podwójne ekranowanie minimalizuje zakłócenia. Cynowany miedziany rdzeń oraz pozłacane wtyczki słuszny sygnał i produktywną, bezstratną transmisję. Kabel 3-metrowy jest ponadto wyekwipowany w jedną krągłą ochronę magnetyczną, a 5-metrowy w dwie. Wszystko to sprawia, że możesz komfortowo i szybko drukować, skanować i faksować dokumenty bez obaw o spadki jakości.


Specyfikacja


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.