Menu

UGREEN US135 2m

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis

Ugreen US135 - wybierz przewód, jakiego najistotniej Ci trzeba

Ciesz się pewnym połączeniem komputera i drukarki - przewód Ugreen US135 to gwarancja komfortu i stabilności. Wytrzymały, kompatybilny z większością urządzeń i zaopatrzony w pozłacane wtyczki gwarantujące szybką transmisję danych - stanowi nadzwyczajną odpowiedź na Twoje zapotrzebowania.


Kompatybilność i prosta obsługa

US135 uwydatnia się szeroką kompatybilnością. Wtyczka USB 2.0 wyśmienicie nadaje się do większości laptopów czy komputerów i zapewnia jednostajną, bezpieczną transmisję informacji o prędkości nawet 480 MB/s. Z kolei złącze USB-B jest kompatybilne z wieloma drukarkami, skanerami, faksami czy urządzeniami wielofunkcyjnymi. System Plug&Play pozwala na szybkie podłączenie sprzętu i oszczędza problemów z konfiguracją, a także instalowaniem sterowników. Z US135 nie musisz się o nic martwić - po prostu włóż wtyczki w optymalne gniazda i ciesz się sprawną pracą!nowoczesna budowa

przewód Ugreen stworzony został z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają mu solidność i rozciągliwość. Podwójne ekranowanie minimalizuje zakłócenia. Cynowany miedziany rdzeń i pozłacane wtyczki adekwatny sygnał i sprawną, bezstratną transmisję. Kabel 3-metrowy jest ponadto wyekwipowany w jedną krągłą ochronę magnetyczną, a 5-metrowy w dwie. Wszystko to powoduje, iż możesz komfortowo i momentalnie drukować, skanować i faksować dokumenty bez obaw o spadki jakości.


Specyfikacja


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.