Menu

UGREEN US135 5m

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis

Ugreen US135 - wybierz kabel, jakiego najbardziej Ci potrzeba

Ciesz się pewnym połączeniem komputera i drukarki - kabel Ugreen US135 to gwarancja komfortu i stabilności. Wytrzymały, kompatybilny z większością sprzętów i wyekwipowany w pozłacane wtyczki zapewniające szybką transmisję danych - stanowi nieprzeciętną odpowiedź na Twoje potrzeby.


Kompatybilność i prosta obsługa

US135 uwydatnia się szeroką kompatybilnością. Wtyczka USB 2.0 nieprzeciętnie pasuje do większości laptopów czy komputerów i gwarantuje stabilną, bezpieczną transmisję informacji o prędkości choćby 480 MB/s. Z kolei złącze USB-B jest kompatybilne z wieloma drukarkami, skanerami, faksami czy urządzeniami wielofunkcyjnymi. System Plug&Play umożliwia prędkie podłączenie sprzętu i oszczędza problemów z konfiguracją oraz instalowaniem sterowników. Z US135 nie musisz się o nic martwić - po prostu włóż wtyczki w odpowiednie gniazda i ciesz się produktywną pracą!nowoczesna budowa

kabel Ugreen wykonany został z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają mu trwałość i sprężystość. Podwójne ekranowanie minimalizuje zakłócenia. Cynowany miedziany rdzeń i pozłacane wtyczki optymalny sygnał i sprawną, bezstratną transmisję. Kabel 3-metrowy jest ponadto zaopatrzony w jedną okrągłą ochronę magnetyczną, a 5-metrowy w dwie. Wszystko to powoduje, że możesz komfortowo i szybko drukować, skanować i faksować dokumenty bez obaw o spadki jakości.


Specyfikacja


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.