Menu

Unitek Adapter USB 3.0 do USB-C; A1034NI

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Metalowy adapter USB-A na USB-C zaprojektowany do ładowania i transferu informacji w laptopach, smartfonach i tabletach.

Adapter bez opóźnień
Adapter z portu USB-C na wtyczkę USB-A przyda się przy przyłączaniu nowszych urządzeń czy przewodów do ładowarek i komputerów ze starszym USB. W odróżnieniu od wielu podobnych urządzeń na rynku, w tym adapterze obie końcówki odpowiadają specyfikacji USB 3.1 Gen1, więc synchronizacja przebiega bez żadnych opóźnień. Są oczywiście wstecznie kompatybilne z poprzednimi standardami USB. Dzięki tej niepozornej przejściówce oszczędzisz na kupowaniu nowych kabli i możesz dłużej korzystać z maszyn, które już masz w domu.

Trwałe materiały
pokrywa konwertera USB-A na USB-C jest zrobiona z trwałego stopu cynku i ma dziurkę do zawieszenia np. Jako breloczek przy kluczach, tak jak niektórzy noszą pendrivey. Adapter przeszedł rygorystyczne testy gwarantowana odporność 10 tysięcy podłączeń bez poluzowania wtyków. Polski dystrybutor daje na produkty producenta Unitek dodatkowy trzeci rok gwarancji. Aby ją aktywować zarejestruj zakup poprzez aplikację Unitek Search (przystępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.