Menu

UNITEK ADAPTER USB-C - HDMI 2.0,VGA FHD, V1126A

Cechy produktu
  • Producent Unitek 
Opis

Dodatkowy monitor z portu USB-C

Konwerter z USB-C na HDMI 1.4 i VGA umożliwia podpięcie do komputera dwóch dodatkowych monitorów przewodem HDMI albo VGA. Dopełniające ekrany w trybie extending usprawniają pracę. Dzięki przejściówce na VGA z Full HD możesz podłączyć także rzutnik. Za pomocą konwertera będziemy choćby w stanie wyświetlać obraz na obu wyjściach symultanicznie - w tym jednak wypadku tylko w trybie Mirroring. Unitek Y-V100 został wytwarzany z aluminium co wpływa na jego estetykę i solidność.

Podłączenie telewizora poprzez USB

Podłączając komputer, tablet czy telefon do sporego telewizora przy pomocy konwertera Unitek, możemy stworzyć swoje prywatne kino, u nas w domu albo u znajomego, do którego przyszliśmy z wizytą. Konwerter pracuje ze wszystkimi urządzeniamiUSB-C - należy jednak pamiętać, iż urządzenie musi na porcie USB-C mieć Alternate DisplayPort Mode lub Thunderbolt 3. Urządzenia z takim złączem to np. Huawei Mate 10 czy MacBook Pro 13.

Podłączenie rzutnika bez portu VGA w komputerze

Konwerter przyda się również wszystkim tym, którzy na co dzień prezentują swoje rozwiązania, uczestniczą w konferencjach lub innych spotkaniach biznesowych. Mając konwerter USB C na najpopularniejsze złącza video za każdym razem będą w stanie podpiąć się do projektora w salce konferencyjnej.

Jakość gwarantowana

Wszystkie produkty firmy Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).Gwarancja: 24 miesiące (24m)

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.