Menu

Unitek Adapter USB-Ethernet 10/100Mbps (Y-1468)

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Najwyższej jakości dopracowany w najmniejszych szczegółach, z ogromną dbałością o detale Adapter Y-1468. WiFi jest wszechobecne, lecz jeśli niezbędne jest niezawodne i nade wszystko prędkie podłączenie do sieci LAN lub Internet to najlepiej skorzystać z połączenia kablowego.

W sukurs przychodzi nam adapter z USB na Ethernet Unitek Y-1468. Bardzo szybkie połączenie, Y-1468 jest komatybilne z USB 2.0 i zezwala na przesył informacji z prędkością Fast Ethernet 100Mbps. Dzięki zaimplementowaniu skutecznych chipsetów Realtek, połączenie nie tylko jest nad wyraz szybkie, zrównoważone i bezpieczne ale także pozwala na uzupełniające funkcje jak Power Managment, i AutoSleep Mode.

Do produkcji wykorzystano najlepsze materiały a sam adapter jest nad wyraz nieduży. Tradycyjny czarny odcień zachowuje estetyczny wygląd biurka....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.