Menu

Unitek Adapter VGA do HDMI + audio; Y-8711

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

UnitekY-8711 adapter VGA do HDMI + Audio

Konwerter z VGA na HDMI
Konwerter Unitek Y-8711 zmienia sygnał VGA na sygnał HDMI + dźwięk. Wystarczy podłączyć konwerter do portu VGA komputera oraz do portu USB komputera (na porcie USB realizowana jest karta dźwiękowa) a kabel HDMI odbiornika do gniazda HDMI konwertera i działa. Nie potrzeba instalować żadnych sterowników. W ten sposób do komputera z gniazdem VGA możemy podłączyć dowolny odbiornik HDMI: telewizor, monitor lub projektor.

Partner w biznesie
mając konwerter Unitek Y-8711 zawsze będziesz przygotowany do prezentacji i będziesz mógł się podłączyć do wszystkich odbiorników. Konwerter będzie działał w trybie Mirroring i w trybie Extending.

bardzo korzystne parametry

Do budowy konwertera zaimplementowano chipset Premium MS 9282, który oferuje szczególnie dobre atrybuty konwersji, z maksymalną rozdzielczością 1080p. Transmisja sygnału jest szybka i stabilna.EAN: 4894160027658
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-8711
Długość przewodu: 16 cm
wariant: Adapter
użycie: wideo
Złącza #1: USB wariant A Męska
Złącza #2: HDMI wariant A damska
Kolor: Czarny
wymiary: Grubość kabla VGA: 5,5 mm Grubość kabla USB: 3.0 mm
Pozostałe atrybuty: Rozdzielczość: 1920x1080 60Hz Na porcie USB realizowana jest karta dźwiękowa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.