Menu

Unitek Przedłużacz aktywny USB Typ-C 3.1, 5m, M/F; U305A

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Unitek U305A Wzmacniacz sygnału USB-C 5m

Podłącz USB-C na długim przewodzie
Magistrala USB 3.0/3.1 bez wzmocnienia działa maksymalnie do 2-3m. Jeśli masz telefon, laptop, tablet z wyjściem USB-C i Ci potrzeba przedłużacza to rozwiązaniem problemu jest zakup artykułu Unitek wzmacniacz sygnału USB-C. Ten aktywny przedłużacz wzmocni sygnał i przedłuży go o 5m. W ten sposób będziesz mógł podłączyć na dłuższą odległość pendriv'a czy inne akcesorium USB-C. Obsługuje wszystkie urządzenia z portami USB-C: telefony, notebooki, tablety.

Także ładuje
Jeśli musisz podłączyć zasilanie USB-C na dłuższą odległość to aktywny przedłużacz Unitek U305A znów pomoże. W ten sposób na dłuższą odległość możesz ładować swój telefon i tablet.

Jakość Premium

Do jego budowy wykorzystano najkorzystniejsze materiały: chipset Premium, kabel wytworzono z miedzi, a wtyki zamknięto w aluminiowej obudowie. Dzięki czemu wzmacniacz zagwarantuje nie tylko zrównoważony sygnał lecz także pięknie wygląda i jest niezwykle trwały. Do wtyku USB dodano gniazdo DC 5V, na wypadek gdyby podłączane do niego urządzenia USB wymagały pokaźniejszej energii.EAN: 4894160035394
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: U305A
Długość przewodu: 5 m
typ: Przedłużacz
użycie: Komputerowy
Złącza #1: USB typ C Męska
Złącza #2: USB wariant C damska
standard: USB 3.1/USB 3.1 gen 2
Kolor: Czarny
Pozostałe atrybuty: Gniazdo DC: jack 3,5 x 1,35 mm Grubość przewodu 4,6 mm, AWG 28 Maksymalny transfer 5 Gbps

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.