Menu

Kajdanki z Możliwością Przypięcia do Drzwi | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu

  • Producent Scandal (USA) 

Opis

Scandal over the door cuffs – kajdanki z możliwością przypięcia do drzwi z kuszącyej serii Scandal. Kara czy nagroda? Miękko doszlifowane kajdanki zapinane na rzepy ograniczą ruchliwość strony uległej. Pionowy pas zakończony blokadą umożliwiającą podwieszenie przy drzwiach pozwoli na stworzenie prototypu huśtawki. Bransolety o szerokim zakresie regulacji zakończone są karabińczykami, co pozwala używać ich także z innymi akcesoriami z serii Scandal. Przykładowo założone na nogi pozwalają na założenie rozpórki.

Bransolety kajdanek oraz obroża dopracowane są bogato przystrojoną, czarno-czerwoną tkaniną o subtelnym połysku.

Stając się zależną/nym Dominującego/cej jesteście w stanie nawiązać dużo bardziej intymną więź poprzez budowanie obustronnego zaufania.

Dominacja i uległość nie muszą scalać się z ostrą estetyką skór i lateksu. Buduarowe wydanie BDSMu znajdzie swój wyraz w specyficznej kolekcji zabawek Scandal. Wszystkie akcesoria znamionuje szczególnie dobra jakość, odporność, nienachalna estetyka i komfort używania.

Pamiętaj o zasadach bezpiecznej zabawy. Przed rozpoczęciem zabawy warto określić sygnał bezpieczeństwa.

Wypróbuj też Bed Restraints

Maksymalny obwód kajdanek to 35 cm

Długość pionowego pasa do 73,75 cm

elementy metalowe nie zawierają niklu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.