Menu

Pas Unieruchamiający Ręce na Wysokości Ramion | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent Scandal (USA) 

Opis

Scandal bicep restraint – pas unieruchamiający z zalotnyej kolekcji Scandal. Kara czy nagroda? Miękko wykończony pas łączący ręce na wysokości ramion ogranicza ruchliwość strony uległej. Bransolety o szerokim zakresie regulacji spinane są na rzepy, co pozwala na dokładne, ciasne dostosowanie obwodu jednocześnie do męskich jak i damskich wymiarów. Bicep restraint dzięki realnej regulacji odległości pomiędzy dwiema bransoletami może być stosowany także na kolanach oraz w niestandardowych pozycjach.


Bransolety wyprodukowane są z bogato ozdobionej, czarno-czerwonej dzianiny o finezyjnym połysku.


Stając się zależną/nym Dominującego/cej jesteście w stanie nawiązać dużo bardziej intymną więź poprzez budowanie obustronnego zaufania.


Dominacja i uległość nie muszą bratać się z ostrą estetyką skór i lateksu. Buduarowe wydanie BDSMu odszuka swój wyraz w specyficznej serii zabawek Scandal. Wszystkie akcesoria znamionuje bardzo dobra jakość, odporność, nienachalna estetyka i komfort używania.


Pamiętaj o zasadach bezpiecznej zabawy. Przed rozpoczęciem zabawy warto określić sygnał bezpieczeństwa.


Wypróbuj również Bed Restraints


Maksymalny obwód bransolet to 44 cm


Długość pasa do 41 cmEAN: 7167700826194

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.