Menu

Kamera IMILAB Home Security Camera Basic XIAOMI

Cechy produktu

  • Producent IMILAB 

Opis

Kamera IMILAB Home Security Camera Basic Najważniejsze cechy: Panoramiczny kąt widzenia szeroki kąt 360° sprawi, iż kamera dotrze do każdego miejsca w pomieszczeniu Kamerą Mi Home Security Basic można sterować poprzez aplikację Mi Home przystępną na Android oraz iOS Nocne widzenie i historyczne nagrania Slot kart microSD umożliwia zapisywanie video na pamięci masowej i późniejsze oglądanie nagrań w dowolnym momencie Możliwość montażu w dowolnym miejscu – na ścianie lub na suficie – kamera gotowa do odwróconego konstrukcji genialna jakość obrazu w nocy bez uciążliwego hałasu albo migających diód możliwość prędkiego podglądu i sprawdzenia co dzieje się w domu w czasie rzeczywistym wysoka jakośc wideo w rozdzielczości fullHD 1080p funkcja automatycznego wykrywania ruchu aktywuje alarm wizja nocna w podczerwieni funkcja mówienia poprzez kamerę Tryb Night Vision bez zakłóceń czuwa nad tobą w nocy Bez przeszkadzających czerwonych świateł w nocy.

Jakość obrazu pozostanie przejrzyście czysta, bez zakłócania Twojego snu. Dzięki zaimplementowaniu technologii redukcji hałasu przekładni, obiektyw kamery obraca się w całkowitym milczeniu by zapewnić rodzinie spokojną noc.

10 reflektorów podczerwieni (940 nm) | Tryb samoczynnej zmiany przełączników oparty o zmieniające się warunki oświetlenia IR-CUT | szybkie i ciche silniki. Dwustronna komunikacja audio! Kamera wbudowany mikrofon i głośnik.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi mamy możliwość równocześnie nagrywania materiału VIDEO z dźwiękiem jak i podsłuchu na żywo okolicy kamery. Kamera także zaimplementowany głośnik – możemy korzystając z aplikacji na telefon/tablet mówić do mikrofonu naszego telefonu i tabletu, dźwięk będzie słyszalny w głośniku kamery.

Funkcja elektronicznej niani – detekcja płaczu dziecka! Kamera IMILAB jako nieliczna na rynku została zaopatrzona w nowoczesną funkcjonalność detekcji płaczu dziecka. Po włączeniu tej funkcji będziemy dostawali osobny (inny od pozostałych) komunikat na zainstalowanej aplikacji MI HOME.

Kamera wykryje płacz dziecka i poinformuje Cię o tym. Dzisiaj będziesz na bieżąco ze wszystkimi obowiązkami. Obserwuj, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym, dzięki ekranowi prędkiego podglądu Chroń swój dom bez wysiłku, korzystając z okna w nakładce systemowej, które znajduje się na górze ekranu smartfona.

Kamera wykorzystuje technologię anten telefonii komórkowej dla uzyskania najwyższej wydajności RF. Obraz jest przejrzyście czysty i detaliczny w trakcie zdalnego podglądu. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska sieciowego kamery albo produktywności routera.

Udostępnij znajomym, łącząc się z aplikacją Połączenie można ustanowić bez skomplikowanego okablowania. Możesz zespoić się i skonfigurować urządzenie, wykonując trzy proste kroki. Naciśnięcie przycisku umożliwia dodatkowo wysyłanie zaproszeń do znajomych w celu jednoczesnego oglądania.

Pobierz aplikację Mi Home Podłącz kamerę Mi Home Security Camera Basic do źródła zasilania Uruchom aplikację, by znaleźć urządzenia. Po nawiązaniu połączenia urządzenie jest gotowe do wykorzystania. Specyfikacja: Producent: Xiaomi Rozdzielczość obrazu: 1080p FULL HD Podgląd online: Tak Tryb nocny: Tak Alarm: Tak Detekcja płaczu dziecka: Tak Detekcja ruchu: Tak Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11b/g/n Podgląd obrazu z kamery na smartfonie: Tak (iOS, Android) Kąt obrotu poziomo: 360st Kąt obrotu pionowo: 96st Polskie menu: Tak (aplikacja iOS, Android) zaimplementowany mikrofon i głośnik: Tak Wysokość: 10,8 cm Średnica: 7,6 cm Kolor: Biały rodzaje wejść: microUSB, Czytnik kart pamięci microSD zestaw posiada: Kamera, kabel USB, Uchwyt ścienny, 2 nakrętki, 2 śrubki, Instrukcja obsługi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.