Menu

Kamera internetowa MICROSOFT LifeCam Studio

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Rozdzielczość 1080p - Full HD 

Opis

Prawie jak być na miejscu wideo HD robi wrażenie wyraźnym i szczegółowym obrazem. Idealne barwy i klarownie czysty dźwięk tej kamery internetowej wyekwipowanej w panoramiczną matrycę 1080p HD1 i układ optyczny o wysokiej precyzji pozwalają mieć poczucie bliskości, gdy kontaktujesz się z pracą, rodziną i znajomymi, nawet z drugiego końca świata.

detektor 1080p HD Najwyższa ostrość i jakość obrazu. Rozmowa wideo w jakości 720p HD Prawdziwa jakość HD. Obiektyw o wysokiej precyzji z części szklanych nieprzeciętna ostrość obrazu. Technika TrueColor z funkcją śledzenia twarzy automatycznie reguluje naświetlenie tak, aby umożliwić uzyskanie jasnego i barwnego obrazu.

Zgodność z aplikacją Skype Więcej możliwości w formacie HD dzięki kamerom HD LifeCams marki Microsoft zatwierdzonym do użytku z aplikacją Skype. Dostosowane do współpracy z programem Microsoft® Lync® Zgodność z programem Lync — gotowa do wykorzystywania w firmach platforma ujednoliconej komunikacji od producenta Microsoft.

Szerokopasmowy mikrofon gwarantujący nadzwyczajną jakość dźwięku Naturalny i wyraźny dźwięk Obiektyw obracany o 360 stopni Obrót o pół osi w obu kierunkach pozwala widzieć wszystko, co znajduje się wokół.

Mocowanie na statywie Gotowa do zamontowania na charakterystycznym statywie. (Statyw należy dokupić osobno). Automatyczne nastawianie ostrości Od czterech cali do nieskończoności. Obiektyw szerokokątny Uchwyć więcej w obiektywie.

dopasowane do systemu Windows 8 przystępna instalacja bez sterowników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.