Menu

Techly kamera internetowa usb hd + mikrofon

Cechy produktu

  • Producent Techly 

Opis

Kamerka USB Techly I-WEBCAM-60T Kamera Internetowa USB 2.0 Full HD 1080p do 25fps z mikrofonem

video konferencje

Kamerka Internetowa USB FullHD 1080p Techly I-WEBCAM-60T jest kompatybilna z większością platform do wideo konferencji, a także komunikatorów internetowych dzięki temu wspaniale sprawdzi się równocześnie w trakcie zdalnej nauki jaki i prowadzenia biznesowych konferencji on-line.

Zintegrowany mikrofon

Kamera Internetowa USB Techly wyekwipowana została w zintegrowany mikrofon i technologię redukcji szumów otoczenia, dzięki temu zezwala na bezproblemowe prowadzenie rozmów audio-video, konferencji online czy także strumieniowanie wideo. Zintegrowany mikrofon niweluje konieczność podłączania do komputera kolejnego urządzenia i systemowej konfiguracji audio.

dostosowywany klips

Kamerka Internetowa USB 1080p Techly I-WEBCAM-60T regulowaną podstawkę z klipsem, dzięki któremu w prędki i bezproblemowy sposób zamocujesz kamerkę na krawędzi ekranu notebooka, na krawędzi monitora także krawędzi cienkiego biurka. Regulacja kąta nachylenia powoduje, iż niezależnie od miejsca mocowania kamery, za każdym razem uzyskach optymalną widoczność dla swojego współrozmówcy.

Prosta instalacja Plug and Play

bezzwłocznie rozpocznij zdalne zajęcia albo konferencję dzięki Kamerce Internetowej USB FullHD 1080p Techly. Nie wymaga ona instalacji sterowników, oprogramowania, a także specjalistycznej konfiguracji. Po prostu podłącza kamerę do wolnego portu USB komputera aby chwilkę później skonsolidować się ze współrozmówcą poprzez ZOOM, Skype, Facebook albo inną platformę.

Opis produktu:

  • Obraz video w jakości Full HD oraz niezawodna czystość dźwięku, znakomite do streamingu, videokonferencji i tworzenia nagrań
  • Ostry obraz, a także płynna transmisja wideo 1080p w formacie panoramicznym z 25 klatkami na sekundę
  • zaimplementowany mikrofon z redukcją szumów gwarantuje świetną jakość komunikacji
  • trafna jakość obrazu dzięki automatycznej regulacji jasności i kontrastu
  • dostosowywana podstawka z klipsem pozwala na montaż na obudowie notebooka albo postawienie na biurku
  • Szybka i prosta instalacja Plug and Play, nie wymaga pobierania sterowników
  • Kompatybilna z systemami Windows oraz urządzeniami rodzaju Android TV Box
  • Współpracuje z większością platform do wideo-konferencji oraz komunikatorów internetowych
  • Gwarancja 36 miesięcy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.