Menu

Kamera IP, Netatmo NSC01-EU, Kamera IP, 130 °, WLAN

Cechy produktu

  • Producent Netatmo 

Opis

Netatmo Welcome to progresywna kamera wspierająca domowy system monitoringu.

W urządzeniu zastosowana została technika rozpoznawania twarzy, będąca innowacją i przełomem na runku kamer rodzaju smart. Netatmo Welcome posiada zdolność do nauki identyfikacji każdego członka rodziny, a także potrafi odnosić się do rozpoznawanych ludzi po imieniu.

Użytkownik otrzymuje od urządzenia powiadomienie, gdy zarejestrowana zostanie twarz nieznanego osobnika. Kamera konfigurowana i obsługiwana jest za pomocą instynktownej i darmowej aplikacji mobilnej, przystępnej w AppStore i Google Play.

Netatmo Welcome jest w stanie natychmiastowo zasygnalizować dotarcie mocnych osób do domu.

Na przykład po powrocie dzieci ze szkoły, kamera powiadamia o tym fakcie rodziców. Urządzenie jest nad wyraz przydatne dla użytkowników starszych albo tych znajdujących się pod specjalną opieką, a także osób zajmujących się nimi.

równocześnie Netatmo Welcome gwarantuje całkowitą dyskrecję obsługi. Sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby można było skonfigurować spersonalizowane ustawienia dla każdego użytkownika z osobna. Dzięki temu korzystanie z systemu umożliwia wzajemne przestrzeganie indywidualnych potrzeb prywatności.

Obsługa przy pomocy darmowej aplikacji przenośnej zezwala na rozbudowaną konfigurację kamery dla każdego utworzonego profilu.

W ten sposób użytkownik może określić, czy wykrycie twarzy ma spowodować wysyłanie powiadomienia, wykonanie fotografie lub uruchomienie nagrania. System może również nie powodować żadnej akcji, na przykład w przypadku braku aktywacji trybu uruchamianego w trakcie nieobecności domowników.

Netatmo Welcome jest w stanie jednocześnie rozpoznawać choćby kilka twarzy na pojedynczym ujęciu, rejestrując materiał w dodatku w sytuacji nierozpoznania jednakże jednej z nich. Informacje identyfikacyjne, a także nagrania rejestrowane poprzez Netatmo Welcome nie są zapisywane w chmurze, tylko na karcie SD.

Aby jeszcze bardziej powiększyć poziom ochrony, dostęp do urządzenia przy pomocy smartfona dopełniające zabezpieczenie w postaci szyfrowanego połączenia. Kamera zagwarantuje rejestrację fotografii i filmów w wysokiej jakości oraz rozdzielczości FullHD 1080p.

optymalny standard obrazu zapewniany jest także w nocy, za sprawą wyjątkowo czułej podczerwieni LED. Obiektyw posiada rozległe pole widzenia 130o. Instalacja urządzenia jest nietrudna i zajmuje zaledwie kilka minut.

Połączenie odbywa się za pomocą Ethernetu albo sieci WiFi. Nadzoruj bezpieczeństwo swego domu za pomocą asystenta głosowego.

przeglądaj filmy video w aplikacji Home Apple i programuj scenariusze obejmujące pozostałe urządzenia HomeKit podłączone do sieci. [v...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.