Menu

DURAMAXX Eyeview, kamera IP, monitoring, wi-fi, Android, iOs, HD, 1,3 Mpx

Cechy produktu

  • Producent DURAMAXX 

Opis

mieć za każdym razem wszystko w zasięgu oczu – dzięki kamerze IP Eyeview firmy DURAMAXX to możliwe. Nadzoruj swoje mieszkanie i własność – gdziekolwiek jesteś. Przez podłączenie do domowej sieci wi-fi i za sprawą nietrudnego sterowania bezpośrednio poprzez aplikację na urządzenia Android albo iOS przebiega to w prosty sposób i bez żmudnej instalacji.Matryca kamery do monitoringu Eyeview dysponuje zakresem detekcji 110° i rozdzielczością 1,3 Mpx, co pozwala na nagrania z rozdzielczością 1280x720px (jakość HD) i maksymalną częstotliwość odświeżania ekranu 20fps.

Nagrania są zapisywane albo na karcie microSD do 32 GB (niezawarta w zakresie dostawy), którą podłącza się poprzez boczny port, lub kamera przenosi je skompresowane na tablet, smartfon lub komputer podłączone do sieci.

Nagrania na karcie SD może odtworzyć za pomocą gratisowej aplikacji Guard. Obraz na żywo z kamery można natomiast zobaczyć przez Internet na smartfonie lub tablecie. W ten sposób zawsze wiesz, co dzieje się w monitorowanym obszarze.

Aby nikt niepowołany nie miał dostępu do danych, kamera sieciowa Eyeview marki DURAMAXX ma kodowanie WPA albo WPA2-PSK.Jeśli chcesz zastosować kamery w celu monitoringu dzieci, to szczególnie użytecznym rozwiązaniem będzie tu czujnik ruchu oraz tryb nocny w podczerwieni.

Można zaprogramować alarm, który poinformuje od razu, jeżeli w obszarze detekcji kamery coś się poruszy - także w nocy. Kamera posiada także 2-kierunkową komunikację składającą się z mikrofonu i głośnika, co jest funkcjonalne, jeżeli w domu został sam pies czy kot i wymaga uspokojenia poprzez kamerę.Sterowanie kamery jest nieskomplikowane – przy pomocy bezpłatnej aplikacji Guard, którą można ściągnąć kodem QR z App Store albo Google Play i zainstalować.

Kamera jest umieszczona na stopie magnetycznej o średnicy 6,7 cm i można ją dzięki czemu zamocować bez wiercenia i klejenia na każdej magnetycznej płaszczyźnie – także na stropie i ścianach. Przegub kulowy pozwala ukierunkować Eyeview dokładnie na żądany obszar monitoringu.

niewielkie rozmiary i nierzucające się w oczy oraz zarys kropli umożliwiają ukrycie kamery wi-fi DURAMAXX w każdym mieszkaniu.dostępne barwy: biały, czarny (nr kat. 10028834)Proszę zwrócić uwagę, że w zakresie dostawy kamery nie ma karty microSD.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.