Menu

Imou Dome Lite

Cechy produktu

  • Producent Imou 

Opis

.

Kamery linii IMOU zostały zaprojektowane ze szczególną trosceą o uproszczenie procesu konfiguracji oraz obsługi.

W połączeniu z przyjazną dla użytkowników platformą IMOU, urządzenia serii IMOU zezwalają na każdemu stworzenie prostego i produktywnego systemu monitoringu.


.

prosta obsługa przez urządzenia mobilne (Android / iOS), zezwala na użytkownikom wygodną i zdalną obsługę oraz zarządzanie kamerą.

zastosowany moduł Wi-Fi umożliwia zdalną komunikację z kamerą na maks. Odległość do 50 m.


.

Urządzenie wyśmienicie sprawdza się np. Jako elektroniczna niania, z przenośnym podglądem obrazu za pomocą smartfona, a także możliwością dwukierunkowej transmisji dźwięku.


.

Uwaga!.

Urządzenia te nie mają interfejsu WEB.

seria IMOU realizuje zapis nagrania tylko po detekcji ruchu (brak nagrywania ciągłego) - zapis ok. 1 - 1.5 minuty w zależności od czasu trwania ruchu przed kamerą.

W celu uzyskania optymalnej sprawności pracy kamer kolekcji IMOU, sugerowane jest używanie kart pamięci Micro SD firmy DAHUA.

.

Gwarantem kamer Imou jest Dahua TP i podlegają one procedurze gwaranyjnej RMA, która wyjątkowo upraszcza i przyspiesza ewentualną naprawę (szczegóły zawarte na ulotce w kartoniku).

CE

Karta katalogowa producenta PL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.