Menu

Kamera IMILAB A1 3MP IP

Cechy produktu

  • Producent IMILAB 

Opis

W koszyku wpisz kod "BLACKFRIDAY-A1" (1 osoba może zakupić maksymalnie 1szt w promocyjnej cenie 189zł) Kamera IMILAB A1 3MP IP Najważniejsze parametry: Panoramiczny kąt widzenia spory kąt 360° sprawi, iż kamera dotrze do każdego miejsca w pomieszczeniu Model A1-CMSXJ19E kolor biały + czarny Slot kart microSD Możliwość montażu w dowolnym miejscu świetna jakość obrazu w nocy Waga 211g wysoka jakośc wideo w rozdzielczości fullHD 1080p Rozdzielczość 2304 x 1296 funkcja automatycznego wykrywania ruchu aktywuje alarm wizja nocna w podczerwieni Łączność bezprzewodowa Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 2,4 GHz AI Human Detection Gdy ktoś wykryje ruch, wideo namierzające nagranie jest automatycznie zapisywane w chmurze, a informacja o alarmie jest przekazywana do telefonu komórkowego, co efektywnie odfiltrowuje nieprawidłowe alarmy spowodowane zmianami światła, a wykrywanie ekranu jest skrupulatniejsze Wykrywanie płaczu dziecka ulepszona funkcja wykrywania płaczu, 24-godzinne inteligentne rozpoznawanie płaczu dziecka, nagrywanie wideo z wykrywaniem i przekazywanie na telefon komórkowy Funkcja elektronicznej niani – detekcja płaczu dziecka!

Kamera IMILAB jako nieliczna na rynku została wyposażona w zaawansowaną funkcjonalność detekcji płaczu dziecka. Po włączeniu tej funkcji będziemy dostawali osobny (inny od pozostałych) komunikat na zainstalowanej aplikacji MI HOME.

Kamera wykryje płacz dziecka i poinformuje Cię o tym. Teraz będziesz na bieżąco ze wszystkimi obowiązkami. Obserwuj, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym, dzięki ekranowi szybkiego podglądu Chroń swój dom bez wysiłku, korzystając z okna w nakładce systemowej, które znajduje się na górze ekranu smartfona.

Kamera wykorzystuje technologię anten telefonii komórkowej dla uzyskania najwyższej efektywności RF. Obraz jest klarownie czysty i detaliczny w trakcie zdalnego podglądu. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska sieciowego kamery albo sprawności routera.

Udostępnij znajomym, łącząc się z aplikacją Połączenie można ustanowić bez niełatwego okablowania. Możesz dopasować się i skonfigurować urządzenie, wykonując trzy proste kroki. Naciśnięcie przycisku pozwala na na dodatek wysyłanie zaproszeń do znajomych w celu jednoczesnego oglądania.

Pobierz aplikację Mi Home Podłącz kamerę Mi Home Security Camera Basic do źródła zasilania Uruchom aplikację, aby znaleźć urządzenia. Po nawiązaniu połączenia urządzenie jest gotowe do wykorzystania. Zestaw gromadzi: Kamera, przewód USB, Uchwyt ścienny, 2 nakrętki, 2 śrubki, Instrukcja obsługi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.