Menu

Kamera IP XBLITZ XBLITZ Kamera IP READY HD/P2P/WIFI - AKGKAXBLL0000015

Cechy produktu

  • Producent XBLITZ 

Opis

Kamera IP Xblitz READY HD/P2P/Wi-Fi


Miej oko na wszystko

Jakie kamerki są najlepsze? Kamerki spotykamy na każdym kroku, coraz ochoczoj sami po nie sięgamy. Przydają się nie tylko w zakładach pracy, bankach czy urzędach, ale zdobywają tez serca prywatnych odbiorców. Coraz liczniejsza rzesza rodziców sięga po kamerkiposiadać kontrolę na własnym dzieckiem w domu. Znakomicie zastępują nianie i pozwalają spać spokojnie mając dziecko pod całonocną opieką. Opiekunowie osób chorych, leżących mają w takich kamerkach rewelacyjnego pomocnika. Kamerki są również stróżami, w miejscach pracy, przy kontroli zatrudnionych osób, czy również miejscdostępnych i zagrożonych włamaniem. I stąd sporo pytań, jakie kamerki wybrać, co powinna posiadać kamera i które są najlepsze do domu a które do zakładów pracy.


Polecamy kamerkę obrotową IP Xblitz READY Ta kamerka to sprawdzone rozwiązanie i na potrzeby domowe i do biura, magazynu czy zakładu pracy. Jej wielkim plusem jest mały wymiar, co czyni ją z ochotą wybieraną, jako narzędzie kontroli nierzucające się w oczy. Można ją postawić w zróżnicowanych miejscach, ale i można zamontować na suficie, co jest super rozwiązaniem z powodu pokaźniejszego zasięgu. Bez problemów będziemy posiadać pod kontrolą całe pomieszczenia. Zapewni nam to 16 punktów ustawienia kąta kamery. Pionowo w zakresie 90 stopni, poziomo 355 poziomów. Kamerka nagrywa w wysokiej jakości, która nie traci choćby przy znacznych zbliżeniach.


atrybuty kamerki:
- zdalny monitoring obiektu pozwalający na zmianę ustawień kamery przy pomocy internetu
- elektroniczna niania
- pomoc w opiece nad zwierzętami pozostawionymi w domu bez nadzoru
- monitoring osób starszych potrzebujących opieki
- prosta, szybka i instynktowna konfiguracja, niewymagająca pomocy fachowców
- kanon ONVIF
- wieloplatformowa
- gustowny, lecz nie rzucający się w oczy wygląd
- funkcje alarmu
- automatyczny tryb nocny
- łatwość konstrukcji w różnych pozycjach, zezwalającego uchwycić momenty, na których nam najistotniej zależy*Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.