Menu

Yale SV-ABFX-W-2

Cechy produktu

  • Producent Yale 

Opis

wewnętrzna kamera przewodowa yale hd 1080p może być wykorzystywana do rozbudowy zestawu yale smart home.korzyści: kontrola za pomocą aplikacji - aplikacja yale view zapewnia kontrolę nad kamerami cctv i zezwala na oglądanie transmisji na żywo z domu, z dowolnego miejsca, za pośrednictwem smartfona lub tabletu (wymagane połączenie wifi albo 3g/4g) całkowity spokój - podgląd na żywo w rozdzielczości full hd 1080 dla wyraźnego, szczegółowego obrazu, a także powiadomienia o wykryciu ruchu za pośrednictwem aplikacji yale view.

nie przegapisz ani chwili - inteligentne wykrywanie ruchu uruchomi nagrywanie po wykryciu zdarzenia, umożliwiając obejrzenie materiału, dzięki funkcji odtwarzania w aplikacji. Edytowalny obszar wykrywania ruchu (maskowanie obrazu) - decyduj jakie obszary posiadają być objęte kontrolą, a które posiadają być ignorowane.

otrzymasz powiadomienie tylko wtedy, gdy aktywności dzieje się w określonym obszarze przed kamerą. Możliwość rozbudowy systemu - rozszerz swój system maksymalnie do 4 kamer przewodowych i 2 kamer wi-fi.

zasięg widzenia 20m w trybie nocnym - aktywuje się automatycznie w ciemności, gwarantując całkowitą

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.