Menu

ASRock Karta graficzna Radeon RX 5500 XT Challenger D 8G OC 128bit 3DP/HDMI

Cechy produktu

  • Producent ASRock 
  • Szyna pamięci 128 bit
  • Wyjścia HDMI 
  • Chłodzenie aktywne 
  • Chipset Radeon RX 5500 

Opis

Nowa architektura Extreme RDNAProcesory graficzne z linii Radeon RX 5000 są oparte na nowej architekturze RDNA, będącej sercem progresywnego cyklu AMD 7 nm. RDNA proponuje do 40 w całości przeprojektowanych jednostek obliczeniowych zapewniających niesamowitą skuteczność i do 4x ulepszeń IPC, nowe instrukcje lepiej dopasowane do efektów wizualnych, takich jak oświetlenie wolumetryczne, efekty rozmycia i głębia ostrości,, a także wielopoziomową hierarchię pamięci podręcznej dla wyraźnie zmniejszonego opóźnienia i wysoce responsywna gra.

Uzbrojony w obszerniejszą przepustowośćSeria Radeon RX 5000 proponuje obsługę PCI Express 4.0 o przepustowości 16 GT / s i zagwarantuje dwukrotność przepustowości w kontraście do PCI Express 3.0. Przygotuj się na następną generację gier komputerowych.

kompozycja z dwoma wentylatoramiDwa wentylatory, które gwarantują wysoką wydajność chłodzenia i sprawiają, że Twój komplet do gier pozostaje chłodny. Jest zoptymalizowany pod kątem zapewniania doskonałych wrażeń w grach ze stylowym i opływowym designem.

Metalowa płyta tylnaOdlewana z metalu metalowa płyta stanowi modę kart graficznych i powoduje, iż karta jest bardziej usztywniona i korzystnie broniona. GB 128-bitowej pamięci GDDR6Wyposażony w 8 GB progresywnej pamięci GDDR6 zapewniającej wysoką przepustowość do 224 GB / s, umożliwiającą skuteczność 1440p w najszczególniej wymagających grach.

technika AMD EyefinityTechnologia AMD Eyefinity zwiększa tradycyjne ograniczenia komputerów stacjonarnych przez zwiększenie powierzchni ekranu. Dzięki wielu monitorom gry stają się bardziej wciągające, stacje robocze stają się bardziej {pomocn|przydatn)e, a Ty stajesz się bardziej produktywny.

Obsługa rozdzielczości 8KNie tylko obsługuje grafikę 4K, ale także obsługuje wyjście wideo nowej generacji 8K, zapewniając najwyższą jakość obrazu.Model: Radeon RX 5500 XT Challenger DPozostałe parametry: Akcesoria w zestawie: Wymiary: 241 x 127 x 42 mmPozostałe informacje:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.