Menu

Asus Karta graficzna GeForce RTX 2060 DUAL OC 6G EVO GDDR6 192BIT DP/HDMI*2/DVI-D

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Szyna pamięci 192 bit
  • Typ pamięci DDR6 
  • Wyjścia HDMI, DVI, DisplayPort 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane przez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, sztucznej inteligencji oraz programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 zapewniają absolutną wydajność w grach, o której wszyscy marzymyRAY TRACING JEST JUŻ dostępnYNvidia RTX™ symuluje fizyczne zachowanie się światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki w kinowej jakości, choćby w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.DODATKOWA sprawnOŚĆ - ZA DARMOGeForce RTX jest jedyną platformą, która wspiera DLSsS 2.0.

technologię, która wykorzystuje SIzwiększyć efektywność w grach. Maksimum klatek na sekundę. Maksimum jakości. Napędzane przez nienaturalną inteligencję.GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆPlatforma GeForce RTX wspiera najnowsze technologie.

Interfejs API DirectX 12 Ultimate przenosi gry na zupełnie nowy poziom realizmu dzięki obsłudze ray tracingu, modułów cieniowania Mesh Shader, a także technologii Variable Rate Shading i Sampler FeedbackFRAMES WIN GAMESSzybsza karta graficzna zapewnia wyższą czestotliwość generowania klatek.

dzięki czemu szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz większą szansę na trafienie w cel. Uzyskaj przewagę, której Ci trzeba, grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ za każdym razem GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, marka NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu zwiększenia wydajności, eliminacji błędów oraz poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście zawsze z atestem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry przy pomocy jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.