Menu

Gigabyte Karta graficzna GeForce GTX 1660 Ti OC 6G 192bit GDDR6 3DP/HDMI

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Szyna pamięci 192 bit
  • Typ pamięci DDR6 
  • Wyjścia HDMI 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC

Karta GeForce® GTX 1660 Ti oparta jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ dzięki czemu gwarantuje przełomową sprawność graficzną. Proponując moc obliczeniową porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070, zapewnia ona prawdziwe superdoładowanie we wszelkich współczesnych grach.


SHADERY OPARTE NA ARCHITEKTURZE TURING

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na ilośćch zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost skuteczności we współczesnych grach. Zyskaj jeszcze większy wzrost sprawności we współczesnych grach, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości graficznych architektury Turing.


NIESAMOWITA sprawnOŚĆ

Bądź gotowy na każdą grę dzięki karcie GeForce GTX 1660 Ti, która oferuje w najnowszych grach efektywność porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070.

STRUMIENIUJ JAK PROFESJONALISTA

Ciesz się niewiarygodną efektywnością i jakością obrazu podczas strumieniowania na żywo w serwisach Twitch i YouTube. Specjalny koder sprzętowy karty GTX 1660 Ti zagwarantuje o 15% wyższą wydajność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i jest zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS).

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały video i zrzuty ekranowe ze swoich gier i transmituj przebieg swych rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualizacjami swych sterowników GeForce. Optymalizuj swoje ustawienia w grach. Wszystko to możesz robić dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™. To konieczna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

NVIDIA ANSEL

To potężne narzędzie umożliwia Ci realizowanie w nieporównany dotąd sposób mistrzowskich zrzutów ekranowych ze swych gier. Możesz teraz przechwytywać i dzielić się swoimi najwspanialszymi momentami rozgrywki z zastosowaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.