Menu

HP Quadro P620 2GB Kit

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Pamięć RAM 2 GB
  • Chipset Quadro P 620 
Opis

wydajna, profesjonalna grafika

NVIDIA Quadro P620 łączy w sobie procesor graficzny Pascal, 512 rdzeniu CUDA, dużą pamięć wbudowaną i nowoczesne technologie wyświetlania, aby zapewnić niesamowitą efektywność w szeregu mistrzowskich przepływów pracy. 2 GB ultraszybkiej pamięci GPU pozwala na tworzenie złożonych modeli 2D i 3D a elastyczny, jednogniazdowy, niskoprofilowy format powoduje, iż jest kompatybilna nawet z obudową o najmocniej ograniczonej przestrzeni. Obsługa do czterech wyświetlaczy 4K (4096 x 2160 przy 60 Hz) z kolorami HDR zagwarantuje rozległą wizualną przestrzeń roboczą, dzięki której możesz oglądać swoje dzieła z zniewalającymi szczegółami.

Karty Quadro są certyfikowane dla szerokiej gamy wyrafinowanych mistrzowskich aplikacji, przetestowanych przez wiodących producentów stacji roboczych i wspieranych poprzez globalny zespół specjalistów ds. Pomocy technologicznej. Dzięki temu możesz spokojnie skupić się na jak najlepszej pracy. Niezależnie od tego, czy formujesz bezprecedensowe produkty, czy opowiadasz efektownie żywe wizualne historie, Quadro zapewnia wspaniałą produktywność


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.