Menu

HP Quadro RTX 4000 8GB 3 DP+USBc

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Wyjścia DisplayPort 
  • Chipset GeForce RTX 4000 

Opis

Doświadcz ray tracingu w czasie rzeczywistym.

Podejmij wyzwanie dzisiejszych wymagających, fachowych przepływów pracy dzięki NVIDIA® Quadro RTX ™ 4000, opartej na architekturze NVIDIA Turing ™ i platformie NVIDIA RTX ™.

NVIDIA Quadro RTX 4000 gwarantuje ray tracing z akceleracją GPU, głębokie uczenie i nowoczesne cieniowanie w dostępnej konstrukcji dając projektantom możliwość przyspieszenia ich twórczych wysiłków dzięki szybszemu wglądowi i krótszemu czasowi na rozwiązanie. Wyekwipowany w 2304 rdzenie CUDA®, 288 rdzeni Tensor, 36 rdzeni RT i 8 GB pamięci GDDR6, Quadro RTX 4000 jest dedykowany do zarządzania najbardziej intensywnymi obciążeniami AEC, DCC, AI, VR i grafiki. Dzięki pierwszemu w branży wdrożeniu zupełnie nowego VirtualLink, Quadro RTX 4000 gwarantuje uproszczoną łączność z goglami VR o wysokiej rozdzielczości, umożliwiając projektantom pracę w najbardziej atrakcyjnych środowiskach wirtualnych.

Quadro atest obejmujący szeroką gamę zaawansowanych aplikacji fachowych, przetestowanych przez wiodących producentów stacji roboczych i wspierany przez globalny zespół specjalistów wsparcia technologicznego firmy NVIDIA, dzięki czemu możesz skupić się na wykonywaniu swojej pracy jak najlepiej. Niezależnie od tego, czy stwarzasz przełomowe produkty, czy opowiadasz atrakcyjnie, żywe i wizualne historie, rób to wspaniale dzięki sprawności Quadro.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.