Menu

Karta graf. MSI RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu
  • Producent MSI 
  • Chłodzenie aktywne 
  • Chipset GeForce RTX 3080 Ti 
Opis
MSI GeForce RTX 3080 Ti X Trio 12GB

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 Ti X Trio wyposażona w 12 GB pamięci zapewnia ultrawydajność, jakiej pragną gracze, napędzaną architekturą Ampere - drugą generacją układów NVIDIA RTX. Zbudowano ją w oparciu o ulepszone rdzenie RT i rdzenie Tensor, świeże multiprocesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X, aby zapewnić niesamowity komfort gamingu. System termiczny TRI FROZR 2S został zaprojektowany z myślą o skuteczności i oferuje perfekcyjną równowagę między chłodem i ciszą, która zapewni więcej zabawy w trakcie niekończących się sesji gier.


Maksimum jakości z potęgą SI.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) to rewolucyjna technika renderingu oparta na SI, która wprowadza zupełnie nowy poziom wierności graficznej, korzystając z asygnowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX™. DLSS korzysta z potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia,rozszerzyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu błyskotliwych, ostrych obrazów w grach. Gwarantuje także uzupełniającą skuteczność zezwalając zmaksymalizować ustawienia ray tracingu i powiększyć rozdzielczości wyjściowe.


Ray tracing

Ray tracing to Święty Graal grafiki komputerowej. Technologia ta pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najistotniej wymagających pod względem graficznym gier.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30, a także gamingowych monitorach NVIDIA® G-SYNC®. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i powiększ precyzję celowania dzięki bezprecedensowemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.


Podnieś poziom kreatywnego myślenia

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki pracy. Niezależnie od tego czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo 8K, czy prowadzisz strumieniowanie na żywo wykorzystując najkorzystniejsze enkodowanie i najwyższą jakość obrazu, układy GPU GeForce RTX proponują skuteczność zezwalającą dać z siebie wszystko.


Strumieniuj jak mistrz

Porwij swych widzów dzięki niesamowitej grafice i płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie kolejnej generacji pozwolą Ci zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast wzniesie strumieniowanie na żywo na nowy poziom dzięki potężnym możliwościom SI, które powiększają jakość dźwięku i obrazu przez efekty, jak wirtualne tło, automatyczne dostosowanie obrazu z kamery internetowej oraz likwidowanie szumu mikrofonu. MSI GeForce RTX 3080 Ti X Trio zapewni konieczną skuteczność i jakość obrazu,za każdym razem zapewnić swej widowni to, co najlepsze.


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.