Menu

MSI Karta graficzna GeForce GTX 1650 SUPER AERO ITX OC 128bit GDDR6 HDMI/DP/DVI-D

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 128 bit
  • Typ pamięci DDR6 
  • Wyjścia HDMI, DVI, DisplayPort 

Opis

ARCHITEKTURA TURING SHADERY

świeże procesory graficzne cechują się możliwością jednoczesnego wykonywania operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową zunifikowaną architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, a shadrery zgodne z architekturą Turing umożliwiają niesamowity wzrost sprawności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4x większą sprawnością energetyczną w porównaniu z poprzednią generacją kart, dzięki temu uzyskano wyższą skuteczność, niższą temperaturę i mniejszy hasał w trakcie pracy.

MODELE KART Z kolekcji 16 I RODZINY SUPER

Karty graficzne z serii GeForce GTX SUPER zaopatrzone są w ultraszybką pamięć GDDR6, która gwarantuje choćby o 50% wyższą efektywność aniżeli w wypadku kart z oryginalnej serii GTX 16 i do dwóch razy wyższą efektywność aniżeli w wypadku poprzedniej generacji procesorów graficznych z serii 10. Nadszedł już czas na to,zwiększyć wydajność komputera z linią kart SUPER.

RAMKI, KTÓRE SPRAWIĄ iż WYGRASZ

Gry z gatunku Battle Royale wymagają maksymalnej liczby FPS-ów. Uzyskaj nad swoimi przeciwnikami przewagę, której tak Ci potrzeba, dzięki nowym układom z serii GeForce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.