Menu

MSI Karta graficzna Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G 128bit GDDR6 3DP/HDMI

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 128 bit
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Wyjścia HDMI 
  • Chłodzenie aktywne 
  • Chipset Radeon RX 5500 

Opis

Zupełnie nowa architektura układów graficznych, RDNA, na której to bazują karty z kolekcji Radeon RX 5500, zapewnia unikatową skuteczność, a także wysoką jakość i wierność odwzorowania grafiki. Dzięki kartom graficznym z linii Radeon RX 5500 możesz przejąć pełną kontrolę nad grą i radować się potężną mocą, a także akcelerowaną grą, dopasowaną do Twoich potrzeb.

NOWA GAMINGOWA ARCHITEKTURA RDNA Karty graficzne z linii Radeon RX 5500 oferują nowe jednostki obliczeniowe, nowe, lepiej przypasowane do generowania efektów wizualnych, instrukcje, a także wielopoziomową, wyraźnie obniżającą opóźnienia, hierarchię pamięci podręcznej co przekłada się na wyjątkowo szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się wydarzenia w grze i wyjątkowo responsywny gaming.

AKCELEROWANA WIERNOŚĆ ODWZOROWANIA GRAFIKI W GRZE Wysokowydajna architektura RDNA została opracowana w celu obszernego ulepszenia takich funkcji, jak Radeon Image Sharpening, FidelityFX i technologii VR po to, aby zapewnić maksymalną produktywność generowanego obrazu i zniewalające wrażenia w grach.

WCIĄGAJĄCA, GAMINGOWA DYNAMIKA Zdobądź prawdziwą przewagę w grze nad swymi przeciwnikami, dzięki technice Radeon Anti-Lag, która radykalnie zniża opóźnienia sygnału na wejściu monitora. Ciesz się płynną rozgrywką, która pozbawiona jest jakichkolwiek efektów zacinania i rozrywania obrazu, dzięki technice AMD Radeon FreeSync.

Najnowsze oprogramowanie dołączone do kart z linii Radeon zapewni Ci zaś niewiarygodnie szybką, responsywną i wciągającą rozgrywkę. GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7 Siódma generacja popularnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najszczególniej nowoczesna technika gwarantująca najwyższą sprawność chłodzenia.

System wyekwipowany jest w nowe wentylatory TORX 3.0, które współpracują z rewolucyjnymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki czemu uzyskano jednostajne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

WRAŻENIA Wykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji i uwolnij wydajność swej karty graficznej MSI, korzystając z dołączonego oprogramowania. Technika ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM W wypadku kart graficznych, technologia ZeroFrozr firmy MSI po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2008 roku.

aktualnie jest ona uznawana za przemysłowy kanon. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona polikwidować hałas generowany przez zamontowane na karcie wentylatory zatrzymując je. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących „wiatraków” WENTYLATORY WIRUJĄ podczas intensywnego grania lub w trakcie uruchamiania benchmarków WENTYLATORY ZOSTAJĄ ZATRZYMANE pełna cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów albo w trakcie grania w mniej wymagające gry.

PODKŁADKI cieplnE spora ilość podkładek cieplnych została użyta po to, żeby umożliwić rozmaitym podzespołom karty proste odprowadzanie ciepła do radiatora w celu uzyskania ulepszonego efektu chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.