Menu

MSI Karta graficzna Radeon RX 5700 XT GAMING X 8G 256bit GDDR6 HDMI/3DP

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 256 bit
  • Wyjścia HDMI 
  • Chłodzenie aktywne 
  • Chipset Radeon RX 5700 

Opis

wyśmienite gamingowe wrażenia stworzyć można naginając dotychczasowe zasady. Całkowicie nowa architektura układów graficznych RDNA, na której bazują karty z linii Radeon RX 5700, zagwarantuje nieszablonową wydajność i wysoką jakość i wierność odwzorowania grafiki.

Dzięki kartom graficznym z kolekcji Radeon RX 5700 możesz przejąć pełną kontrolę nad grą i cieszyć się mocną mocą, a także akcelerowaną grą, dobraną do Twoich potrzeb. AKCELEROWANA WIERNOŚĆ ODWZOROWANIA GRAFIKI W GRZE High-performance RDNA architecture was engineered to greatly enhance features like Radeon Image Sharpening, FidelityFX, and VR technologies3 for maximum performance and jaw-dropping gaming experiences.

WCIĄGAJĄCA, GAMINGOWA DYNAMIKA Get the competitive advantage with dramatically reduced input lag with Radeon Anti-Lag, get stutter-free, tear-free gaming with AMD Radeon FreeSync1 technology, and the latest Radeon Software for incredibly responsive and insanely immersive gameplay.

NOWA GAMINGOWA ARCHITEKTURA RDNA Karty graficzne z linii Radeon RX 5700 oferują nowe jednostki obliczeniowe, świeże, lepiej dobrane do generowania efektów wizualnych, instrukcje, a także wielopoziomową, wyraźnie ograniczającą opóźnienia, hierarchię pamięci podręcznej co przekłada się na szczególnie szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się wydarzenia w grze i wyjątkowo responsywny gaming.

GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7 Siódma generacja popularnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najistotniej innowacyjna technologia gwarantująca najwyższą efektywność chłodzenia.

System zaopatrzony jest w świeże wentylatory TORX 3.0, które współpracują z bezprecedensowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki czemu uzyskano zrównoważone i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

WRAŻENIA Wykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji i uwolnij produktywność swej karty graficznej MSI, korzystając z dołączonego oprogramowania. Technika ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM W wypadku kart graficznych, technika ZeroFrozr marki MSI po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2008 roku.

aktualnie jest ona uznawana za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona polikwidować hałas generowany przez zamontowane na karcie wentylatory zatrzymując je. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących „wiatraków” WENTYLATORY WIRUJĄ podczas intensywnego grania albo w trakcie uruchamiania benchmarków WENTYLATORY ZOSTAJĄ ZATRZYMANE pełna cisza w trakcie pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów albo w trakcie grania w mniej wymagające gry.

PODKŁADKI termicznE znaczna ilość podkładek termicznych została użyta po to, żeby umożliwić zróżnicowanym podzespołom karty nietrudne odprowadzanie ciepła do radiatora w celu uzyskania ulepszonego efektu chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.