Menu

MSI Karta graficzna Radeon RX 5700 XT MECH OC 8G GDDR6 256BIT HDMI/3DP

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 256 bit
  • Typ pamięci DDR6 
  • Wyjścia HDMI 
  • Chipset Radeon RX 5700 

Opis

nieprzeciętne gamingowe wrażenia stworzyć można naginając dotychczasowe zasady. Całkowicie nowa architektura układów graficznych RDNA, na której bazują karty z serii Radeon RX 5700 XT, zagwarantuje nieszablonową produktywność, a także wysoką jakość i wierność odwzorowania grafiki.

Dzięki kartom graficznym z linii Radeon RX 5700 możesz przejąć całkowitą kontrolę nad grą i radować się konkretną mocą oraz akcelerowaną grą, przypasowaną do Twoich potrzeb. AKCELEROWANA WIERNOŚĆ ODWZOROWANIA GRAFIKI W GRZE Wysokowydajna architektura RDNA została opracowana w celu dużego ulepszenia takich funkcji, jak Radeon Image Sharpening, FidelityFX i technologii VR po to, by zapewnić maksymalną wydajność generowanego obrazu i oszałamiające wrażenia w grach.

WCIĄGAJĄCA, GAMINGOWA DYNAMIKA Zdobądź prawdziwą przewagę w grze nad swymi przeciwnikami, dzięki technice Radeon Anti-Lag, która radykalnie ogranicza opóźnienia sygnału na wejściu monitora. Ciesz się płynną rozgrywką, która pozbawiona jest jakichkolwiek efektów zacinania i rozrywania obrazu, dzięki technologii AMD Radeon FreeSync.

Najnowsze oprogramowanie dołączone do kart z serii Radeon zapewni Ci zaś niewiarygodnie szybką, responsywną i wciągającą rozgrywkę. NOWA GAMINGOWA ARCHITEKTURA RDNA Karty graficzne z kolekcji Radeon RX 5700 proponują nowe jednostki obliczeniowe, nowe, lepiej dopasowane do generowania efektów wizualnych, instrukcje, a także wielopoziomową, wyraźnie ograniczającą opóźnienia, hierarchię pamięci podręcznej co przekłada się na wyjątkowo szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się wydarzenia w grze i wyjątkowo responsywny gaming.

[--[widget77239::core/enp_responsive.widget.video_widget::enp_responsive_form_type_video_widget%5Bprovider%5D=youtube&enp_responsive_form_type_video_widget%5BvideoId%5D=u-3b-x1j_Sk&enp_responsive_form_type_video_widget%5Btemplate%5D=0&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bwidth%5D=100%25&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bheight%5D=450&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_mp4%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_webm%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_ogv%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bposter%5D=]--] USPRAWNIONA budowa zapewniającA udoskonalonE CHŁODZENIE Zmodernizowane karty graficzne z serii MECH charakteryzuje się nie tylko imponującym wyglądem,także rozszerzoną efektywnością chłodzenia, która pozwala ograniczyć temperaturę pracy karty o 11% w porównaniu z referencyjnym systemem chłodzenia.

WENTYLATOR TORX 3.0 Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI TORX przesuwa jeszcze bardziej granice skuteczności grzejnej. Świeże wyżłobienia, które wyraźnie widoczne są na konwencjonalnej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza.

W celu zwiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół poprzez łopatki wentylatora dyspersyjnego. Dyspersyjne łopatki wentylatora mają stromo odkształconą powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego poprzez wentylator powietrza i duże rozszerzen...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.