Menu

Palit RTX 3070Ti GameRock 8GB

Cechy produktu
  • Producent Palit 
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Chipset GeForce RTX 3070 Ti 
Opis

GeForce RTX 3070 Ti GameRock Nowy GameRock Palita, nazywany błyszczący Anioł, jest specjalnie zaprojektowany dla wielbicieli gier, którzy chcą posiadać jak najkorzystniejsze wrażenia z gry i korzystać z możliwości oświetlenia ARGB.

linia GameRock oferuje najkorzystniejsze funkcje dla graczy, doskonałe rozwiązanie cieplne i najwyższą jakość kart graficznych, dzięki temu staniesz się prawdziwym gamerem, któremu nie straszne żadne wyzwanie.Anielskie ARGBSterowane RGB pozwala na graczom przypasowanie koloru podświetlenia LED.

klarowny wzór na układzie chłodzenia GameRock umołziwia uzyskanie anielskiego blasku. Efekty oświetlenia można personalizować przy pomocy oprogramowania Palit ThunderMaster.ARBG SYNCPalit ARGB SYNC umożliwia zsynchronizowanie efektu świetlnego z Urządzenia PC z obsługą ARGB.

Utwórz własną symfonię harmonijneg oświetlenia. Double U Heat PipeOpatentowane ciepłowody Double-U są dokładnie formowane pod stosownymi kątami i podwójnie wygięte w zarys litery U. Gwarantują o 20% pokaźniejszy obszar rozpraszania ciepła i zezwalają na zmniejszenie temperatury GPU o 5 ° C.

Dzięki tej technologii 6 rurek grzejnych Doulbe-U może działać tak efektywnie jak 8 charakterystycznych.Odlewany backplateOdlewana ciśnieniowo płyta aluminiowa niczym zbroja w pełni pokrywaja płytkę drukowaną i jest bezpośrednio mocowana do wszystkich gorących punktów na laminacie.

Zapewniaja: Pewną ochronę Zoptymalizowane odprowadzanie ciepła Wytłaczany radiatorFiny radiatora mają przetłoczenia powiększające powierzchnię kontaktu z powietrzem co zapewnia bardziej wydajne odprowadzanie ciepła.Podwójny BIOSKarta została zaprojektowana tak, aby dostarczać nawet 3 razy obszerniejszą efektywność w porównaniu do poprzedniej generacji kart graficznych.

Podwójny BIOS gwarantuje ochronę w przypadku różnorodnego typu błędów, dzięki czemu choćby w sytuacji jego wystąpienia karta będzie dalej pracować normalnie. BIOS 1: Performance Mode BIOS 2: Silent Mode TurboFan 3.0:W najnowszej wersji TurboFan zaopatrzony jest w 2 łożyska kulkowe,rozszerzyć stabilność wentylatora.

cechy: wytrzymałość na kurz IP5X Mniejsze wibracje wentylatora Wydłużona żywotność wentylatora technika 0 dBKarta działa bezgłośnie w trakcie pracy z aplikacjami multimedialnymi i pod lekkim obciążeniem.

DrMOSDrMOS pierwotnie przystępny tylko dla high-endowych procesorów serwerowych, jest dzisiaj przystępny w całej okazałości w następnej generacji kart graficznych Palit. DrMOS proponuje obwody silnoprądowe, niski poziom hałasu i wydajne ograniczanie wytwarzania ciepła.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.